Kondičné jazdy

Nie každá autoškola ponúka kondičné jazdy. Určené sú záujemcom, ktorí už držiteľmi vodičského oprávnenia sú a majú záujem zdokonaliť sa vo vedení motorového vozidla, bez ohľadu na dobu bez praxe. Stačí absolvovať 2 – 3 kondičné jazdy a vaše pôvodné zručnosti sa pravdepodobne rýchlo obnovia.
Absolvovať kondičné jazdy v Poprade nebolo nikdy jednoduchšie. Autoškola RZ ich ponúka, pričom jej inštruktori sa dokážu prispôsobiť Vašim požiadavkám. Počet jázd nie je obmedzený. Termín je možné dohodnúť si telefonicky 0911 909 404 a jazdiť môžete v týždni od 07:00 do 18:00 hod. Jedna jazda trvá 60 minút a jej cena závisí od požiadaviek výučby, napr. mesto, diaľnica, križovatky, konštrukcia, teória.
Môžete si zvoliť akýkoľvek počet jázd tak, aby ste sa v prvom rade vy cítili na to, aby ste znovu samostatne šoférovali. Aj v prípade kondičných jázd sa jazdí na autách Hyundai i20, Mercedes-Benz Triedy B s manuálnou prevodovkou a pomocnými pedálmi, ktoré inštruktorom pomáhajú ovládať vozidlo. Civilné autá na to nie sú vybavené, a preto nie sú na kondičné jazdy vhodné.